اخبار و مقالات

چه نوع صندلی متناسب اتاق کنفرانس شماست؟

خرید صندلی و مبلمان اداری برای اتاق کنفرانس در منطقه شمال کلرادو باید تجربه ای آسان و بدون استرس باشد. البته برداشتی که مشتریان احتمالی تان در برخورد اول ممکن است داشته باشند خیلی مهم است، بنابراین قابل درک که بخواهید به دنبال بهترین صندلی برای اتاق کنفرانس خود باشید. . این فرایند ابداً یک دشوار نیست، در حقیقت خیلی هم ساده است. در اینجا به فهرست کوچکی از مواردی اشاره می کنیم که باید هنگام خرید صندلی اتاق کنفرانس خود در نظر داشته باشید.

ارگونومی (Ergonomics)

شرکت کنندگان در طول جلسه باید حالتی متمرکز ولی در عین حال راحت داشته باشند. برای این کار، باید ارگونومی به کار گرفته شود. اگر ارگونومی با موفقیت رعایت شود هم در بازده خلاق و هم در بهره وری شاهد افزایش خواهید بود. شرکت کنندگان اغلب در طول جلسه به اینکه احساس راحتی می کنند یا نه فکر می کنند. بنابراین توجه کسانی که در اتاق کنفرانس هستند را جای صندلیشان، به خودتان معطوف کنید!

آیا می خواهید بهره وریتان را به حداکثر برسانید؟ برای اتاق کنفرانس خود صندلی هایی انتخاب کنید که از لحاظ ارگونومی هم برای شما و هم برای بقیه مناسب باشند.

زیبایی شناسی (Aesthetics)

ظاهر و راحتی، هر دور از مواردی هستند که باید با یکدیگر در نظر گفته شوند. یک مجموعه صندلی خوب می تواند به بهبود زیبایی شناسی کل اتاق کمک کند. مهم نیست که اتاق شما چه نوع طرح یا ترتیبی دارد، صندلی ای که از لحاظ ارگونومی مناسب و کامل است، آن بیرون در انتظار شماست تا آن را خریداری کنید. هم حواس پرتی افراد به حداقل می رسد و هم از نظر زیبایی شناسی آرامش بخش خواهد بود، به این ترتیب تمرکز افراد نیز به جای صندلی بر روی چیزهایی دیگر خواهد بود. هنوز مطمئن نیستید از کجا شروع کنید؟ نمایشگاه فورت کالینز ما را بررسی کنید، در آنجا کمک در انتظار شماست!

مواد (Materials)

صندلی های اتاق کنفرانس هم درست مثل هر نوع مبلمان دیگری، در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. صندلی های اتاق کنفرانس می توانند از هر چیزی از وینیل گرفته تا چرم یا پارچه، ساخته شده باشند.

چرم، یکی از موادی است که در ساخت صندلی های اتاق کنفرانس خیلی طرفدار دارد، چرا که علاوه بر نرم بودن در عین حال در برابر هر چیزی هم مقاوم است. از چرم خوشتان می آید، اما نمی خواهید خیلی هزینه کنید؟ ظاهر وینیل شبیه به چرم است و به ان ترتیب با هر بودجه ای می توانید فضای دفتر خود را از این رو به آن رو کنید. یکی دیگر از گزینه هایی که بسیاری از شرکت ها به آن فکر می کنند، صندلی های ارگونومیکی است که پشتی آنها مشبک است، چرا که به منظور راحتی بیشتر به این شکل طراحی شده اند.

چوب و فلز دو ماده دیگری هستند که در ساخت صندلی استفاده می شوند، و اغلب هم در چارچوب صندلی مورد استفاده قرار می گیرند. البته این مواد معمولا همراه با مواد دیگری به کار برده می شوند، مثلاً از پارچه به عنوان پوششی برای چوب استفاده می شود. گرچه فلز در نهایت می تواند هم براق و هم کدر. چیزی را انتخاب کنید که با بقیه وسایل اتاق کنفرانس تان هماهنگ باشد.

چرخ یا کاستر (Wheels or Casters)

همه بخش های صندلی های شما در موفقیت بهینه سازی نقش مهمی دارند، حتی چرخ ها، که گاهی اوقات به آن کاستر گفته می شود. وقتی کسی در حال صحبت کردن است، شما طبیعاتا توجه تان را با آن فرد معطوف می کنید، و برای اینکار، خودتان و البته صندلیتان را، به طرف آن شخص بر میگردانید. داشتن صندلی هایی با چرخ های با دوام که در عین حال به راحتی هم حرکت می کنند، به افراد کمک می کند به راحتی به مکان های مختلف در سراسر اتاق حرکت کنند.

بازدید از یک نمایشگاه

اگر همه این موارد را می دانید اما هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک صندلی کامل و مناسب برای اتاق کنفرانس خود هستید، پس از آن شاید وقت آن رسیده باشد که از یک نمایشگاه بازدید کنید. مزایای بازدید از نمایشگاه این است که قادر خواهید بود از نزدیک مبلمانی که می خواهید را ببینید. کسی که در قسمت مبلمان اداری کارمی کند می تواند شما را به بهترین شکل راهنمایی کند. این افراد در کارشان حرفه ای هستند و می توانند به شما کمک  کنند بر روی ویژگی خاصی که دنبالش هستید تمرکز کنید تا به نتیجه ای که می خواهید برسید.