اخبار و مقالات

بهترین رنگ های اداری برای پاییز

 

اکنون که به دو فصل آخر مالی نزدیک می شویم، فصل جدید دفاتر تجاری را بر این داشته در مورد ترکیب رنگ خود برای هوای سرد (در نیمکره شمالی) تجدید نظر کنند. از آنجا که ما بیشترین ساعات بیداری خود را در محل کار صرف می کنیم، مهم است که محیط کار خود را به منظور بهره وری، سلامتی روانی و راحتی بیشتر تغییر دهیم. ثابت شده است که رنگ نیز ماننند مبلمان یا چیدمان کلی دفاتر، در تحریک فعالیت مغز کارکنان و مدیران تاثیر دارد.

در اینجا به پنج رنگ مناسب و زیبا برای فصل جدید، که هر دفتر تجاری می تواند از آن بهره ببرد اشاره می کنیم. پیشنهاد ما این است که یا رنگ یکی از دیوار ها را تغییر دهید، و یا از کوسن، قاب، پوشش های روشنایی، رانِر، و یا لوازم جانبی دیگری استفاده کنید تا رنگ بندی جدید را منعکس کند.

 

زرشکی تیره

زرشکی تیره رنگ لوکسی است که بی چون و چرا خود "پاییز" را القا می کند. زرشکی تیره در بسیاری از موارد از مد و لباس آرایش گرفته تا کفش و لوازم جانبی برای دفتر، دیده می شود؛ با رنگ های سیاه یا قهوه ای هم خوانی دارد، و برای جلوه بهتر می توان از تناژ رنگ هلویی، قرمز تیره و طرح های سیاه و سفید مینیمالیستی نیز استفاده کرد.

از این رنگ در کوسن ها، دیوار های آکوستیک، پنل سقف یا لوازم اداری چرمی مثل جا مدادی یا جا کارتی استفاده کنید.

 

خاکستری

ایده آل برای اتاق مدیران یا هیئت مدیره و یا اتاق کنفرانس. رنگی فوق العاده برای انتقال ظرافت و تجمل است. اگر در حال برنامه ریزی برای گسترش و یا تغییر مکان و یا کارکنان، قویا توصیه می کنیم مبلمانی انتخاب کنید که خاکستری همراه با رنگ نقره ای یا رنگ چوب تیره باشد.

 

طلایی

یک دفتر اداری با تناي طلایی، تا حدی گرمتر نشان داده می شود. مطالعات روان شناختی نشان می دهد که رنگ های تناژ زرد و طلایی، سطح انرژی را افزایش می دهند و به راحت بودن دفتر نیز می افزایند. از رنگ طلایی در بالش ها، صندلی ها، و لوازم جانبی که در مناطق پر رفت و آمد هستند مثل پذیرش، راهروها، و سالن استفاده کنید.

 

گوجه ای تیره (Plum)

گوجه ای تیره نیز مثل زرشکی، یک رنگ پاییزی است که می توانید بر روی یکی از دیوار ها یا در مبلمان بزرگ مانند نیمکتها و یا تفکیک کننده های مبلمان اداری از آن استفاده کنید. توصیه می کنیم از این رنگ در دفاتری استفاده شود که از نور طبیعی برخوردار باشد. در غیر این صورت، در استفاده از بیش از حد از یک تناژ رنگ تیره احتیاط کنید چرا که نور را جذب می کند.

 

پرتغالی

اگر واقعا می خواهید دفترتان متفاوت باشد، می توانید از رنگ پرتغالی استفاده کنید. این رنگ پر انرژی زمانی که در یک نقطه کانونی مانند میز پذیرش، درب آسانسور، میز کنفرانس، یا پنل دیوار های آکوستیک استفاده شود، بیشتر جلوه می کند. باعث جلب توجه و روشن شدن اتاق می شود، بنابراین طوری از این رنگ استفاده کنید که محیطی که کارمندان بیشتر در آنجا هستند را گرم و پر انرژی کند.