درباره کاچا

پویایی جامعه معاصر، تجهیزات کاملا جدیدی را برای تغییر و انعطاف پذیری محیط کار و منزل می طلبد. انتخاب سیستم های ساخته شده توسط گروه صنعتی کالج چوب آل (کاچا) - با بیش از نیم قرن تجربه در سازه های چوبی با روکش طبیعی و مصنوعی - یک انتخاب صحیح برای انعطاف پذیری و آرامش در محیط کار و منزل بهینه می باشد.ساخت سازه های چوبی با مرغوبترین و مناسب ترین مواد اولیه براساس اصول مهندسی ضامن سلامت مصرف کننده و حفظ منابع ملی است. لذا تولیدات کاچا هم سطح با استانداردهای بین المللی با 2 سال گارانتی و 10 سال پشتیبانی، تولید و عرضه می گردد. طرح سیستم قطعه ای و پشتیبانی کاچا همیشه یک راه حل کامل فراهم آورده است تا ملزومات به راحتی و سهولت، گسترش یابد و با شرایط جدید مطابقت پیدا کند.
 

عملیات خشک کردن چوب

  ابتدا سطح چوب را از مواد خارجی نظیر شن و ماسه و قطعات فلزی که در هنگام انبار کردن ایجاد شده است توسط دستگاه فشار باد پاک می کنیم.
علت انجام این عمل جلوگیری از صدمه زدن تیغه های اره در زمان برش خواهد بود. پس از اتمام این مرحله الوارها را توسط دستگاه برش به اندازه های مناسب طولی در می آورند و آن ها را به طور مناسبی می چینند و سپس به سمت کوره هدایت می کنند.
در فضای بسته کوره (که در شرکت کاچا حدود 50 متر مکعب می باشد) با کنترل دما درصد معینی از رطوبت نسبی چوب با چرخش هوا در مدت زمان معین (معمولا بین 25 تا 20 روز) گرفته می شود و رطوبت آن را به استاندارد بین المللی که 8-12 درصد است می رساند.
روکش های طبیعیروکش های طبیعی با زیبایی و کیفیت بالا آرامش خاصی به محیط کاری می دهند و در سه طرح ملچ، افرا وراش ارائه می گردند.

روکش های مصنوعی

روکش های PVC پرس شده از نوع با کیفیت، با ظاهری شیک که تا لبه های ابزار کاری شده زیر کار امتداد پیدا می کند. زیر این لایه ها MDF با ضخامت های مختلف قرار دارد و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می گردد. رویه های ملامینه، تا لبه های کار ادامه دارد و کناره های کار با نوار فشرده شده و محکم PVC پوشیده شده است، زیر این لایه های MDF یا تخته فشرده می باشد و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می کردد.
رویه های HPL که پوششی بسیار محکم و مقاوم بوده بر روی MDF یا تخته های فشرده شده چسبیده و تا لبه های کار امتداد دارند. کناره ها از PVC و یا HPL پستفرم شده می باشند و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می گردند.